dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska 

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie nauk o zarządzaniu, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi badania organizacji publicznych, pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych, jak również różnorodnych form i struktur kształtujących się społeczeństwie obywatelskim. Zajmuje się także projektami wdrożeniowymi i poprawiającymi jakość zarządzania, dla instytucji krajowych i międzynarodowych. Członek Komisji Zarządzania Kulturą i Mediami Polskiej Akademii Umiejętności.

Więcej informacji:

  


Szymon Cyfert s

profesor dr hab. Szymon Cyfert

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Profesor nauk ekonomicznych. Kierownik Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania UEP. Wiceprzewodniczący sekcji Nauk Społecznych Rady Doskonałości Naukowej. Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN od 2012 roku.

Zainteresowania naukowe koncentrują się na zagadnieniach związanych z projektowaniem i doskonaleniem organizacji (strategia, procesy, projekty), innowacjami oraz społeczną odpowiedzialnością przedsiębiorstw.
Autor ponad 180 publikacji z zakresu zarządzania strategicznego w polskich i międzynarodowych czasopismach naukowych. Członek ponad 150 zespołów realizujących projekty dla największych polskich przedsiębiorstw.


profesor dr hab. Wojciech Czakon

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Profesor nauk ekonomicznych, twórca i kierownik Katedry Zarządzania Strategicznego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a wcześniej Katedry Teorii Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Badacz behawioralnych uwarunkowań strategii (m.in. preferencji, interpretacji, zaufania, krótkowzroczności strategicznej). Autor ponad 220 publikacji z zakresu zarządzania strategicznego w polskich i międzynarodowych czasopismach naukowych. Laureat nagrody Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia naukowe (2021), nagrody Ministra Edukacji i Nauki za osiągnięcia naukowe (2022), doktor honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, członek Rady Doskonałości Naukowej 1 i 2 kadencji.

Więcej informacji:

  


 

dr hab. Tomasz Piotr Czapla

Uniwersytet Łódzki


profesor dr hab. Wojciech Dyduch

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Jest badaczem problemów zarządzania strategicznego i przedsiębiorczości organizacyjnej w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Na uczelni był prodziekanem ds. dydaktyki (2007-2008) i rozwoju (2016-2019) oraz prorektorem ds. edukacji i współpracy z zagranicą (2008-2016). Obecnie kieruje Wydziałem Zarządzania i Katedrą Przedsiębiorczości.

Jest członkiem Prezydium KNOiZ PAN oraz członkiem Rady Doskonałości Naukowej.

Naukowo zajmuje się obecnie przede wszystkim zagadnieniami tworzenia i przechwytywania wartości przez organizacje przedsiębiorcze, twórczej strategii w organizacjach, pomiaru przedsiębiorczości organizacyjnej oraz reakcji przedsiębiorstw na nieoczekiwane kryzysy. Hobbystycznie interesuje się astronomią wizualną i fotografią.


 

dr hab. Katarzyna Gadomska-Lila

Uniwersytet Szczeciński


profesor dr hab. Beata Glinka

Uniwersytet Warszawski

Profesor nauk ekonomicznych, kieruje Katedrą Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania (UW), przewodniczy Radzie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UW. Redaktor naczelna European Management Studies, managing editor Journal of Organizational Change Management, Associate Editor Journal of Enterprising communities. Członkinirad i zespołów eksperckich (MNiSW, NAWA). Stupendystka Fundacji Fulbrighta i Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Autorka licznych publikacji z zakresu przedsiębiorczości i teorii organizacji.

Więcej informacji:

   

profesor dr hab. Aldona Glińska-Neweś

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie pełni obecnie funkcję Przewodniczącej Rady Dyscypliny Nauk o Zarządzaniu i Jakości. Jej zainteresowania badawcze obejmują różnorodne aspekty zachowań organizacyjnych i społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym m.in. budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w organizacji, zarządzanie różnorodnością, wolontariat pracowniczy i wiele innych. Od lat związana jest z nurtem określanym jako pozytywne zarządzanie, w którym zrealizowała liczne krajowe i międzynarodowe projekty badawcze. Budowanie pozytywnych relacji w zarządzaniu realizuje w praktyce, pełniąc m.in. rolę koordynatora międzynarodowych programów współpracy swojego Wydziału z partnerami zagranicznymi. Prywatnie miłośniczka dobrej literatury, kina i dalekich podróży.

Więcej informacji:

   


SG 2021 s

dr hab. Sylwester Gregorczyk

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie


Kierownik Katedry Zarządzania Strategicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Sekretarz redakcji kwartalnika Organizacja i Kierowanie. Z KNOiZ PAN związany od ponad 10 lat (sekretarz techniczny Komitetu).
Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, zwłaszcza w obszarze wdrażania strategii.

Więcej informacji:

 


 

profesor dr hab. Piotr Jedynak

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie


profesor dr hab. Dariusz Jemielniak

Akademia Leona Koźmińskiego

Kierownik katedry MINDS (Management in Networked and Digital Societies) Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 roku pracuje także jako faculty associate Berkman-Klein Center for Internet and Society na Uniwersytecie Harvarda. W 2019 roku został członkiem korespondentem PAN jako najmłodszy przedstawiciel nauk społecznych i humanistycznych w historii. Jego najważniejsze książki to "Collaborative Society" (2020, MIT Press, z A. Przegalinska), "Thick Big Data" (2020, Oxford University Press), "Common knowledge?" (2014, Stanford University Press), "The New Knowledge Workers" (2012, Edward Elgar). Aktualnie bada organizacje i społeczności zaprzeczające zmianie klimatu a także ruchy antyszczepionkowe.

Więcej informacji:

   


 Patrycja Klimas s

profesor dr hab. Patrycja Klimas

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Pracownik Katedry Zaawansowanych Badań w Zarządzaniu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jako badaczka prowadzi badania w zakresie zarządzania strategicznego, koncentrując się na współpracy międzyorganizacyjnej, w tym zwłaszcza koopetycji (tj. współpracy strategicznej konkurentów) rozpatrywanej w kontekście diad, sieci i różnego typu ekosystemów.

Jej zainteresowania, jak również projekty badawcze finansowane przez Narodowe Centrum Nauki w Polsce i Komisję Europejską, w największym stopniu koncentrują się na branżach high-tech i kreatywnych oraz kultury, w tym branży lotniczej, oprogramowania, gier komputerowych i wideo (w tym gier ukierunkowanych na rozrywkę jak i gier typu serious games), muzeów, filharmonii. W swoich badaniach stosuje zarówno jakościowe, jak i ilościowe metody badawcze, specjalizując się w regresji wielorakiej i wielowymiarowej, modelowaniu równań strukturalnych oraz analizie warunków koniecznych. Interesuje się rygorem metodologicznym.


 

profesor dr hab. Dagmara Lewicka

Akademia Górniczo-Hutnicza


profesor dr hab. Bogdan Nogalski

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku

 Profesor tytularny nauk ekonomicznych w zakresie organizacji i zarządzania. Obecnie profesor zwyczajny w Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku. Wcześniej w latach 1973-2018 pracownik badawczo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego. Doktor honoris causa Uniwersytetu Biottera w Bukareszcie [2004], Politechniki Śląskiej w Gliwicach [2016] i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach [2022]. Zajmuje się problemami zarządzania organizacjami oraz doskonalenia różnorodnych form organizacji i systemów zarządzania. Specjalnością naukową jest problematyka dotycząca różnorodnych aspektów zarządzania strategicznego. Autor wielu oryginalnych – z tego zakresu - prac naukowych, naukowo badawczych, aplikacyjnych oraz ekspertyz. Przez cały okres pracy naukowej blisko współpracuje z praktyką gospodarczą w rolach zarządzającego, doradcy, eksperta, czy przewodniczącego lub członka organów nadzorczych w spółkach akcyjnych i spółkach z o.o. W środowisku naukowym. pełni i pełnił odpowiedzialne funkcje w środowisku naukowym. Jest Honorowym Przewodniczącym Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. W latach 2003-2020 był jego Przewodniczącym. W latach 2007-2016 był członkiem Sekcji Nauk Ekonomicznych Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, a w latach 2013–2016 jej Przewodniczącym i członkiem Prezydium tej Komisji.


 

dr hab. inż. Iwona Otola

Politechnika Częstochowska

 

profesor dr hab. Jacek Otto

Politechnika Łódzka

Jest profesorem nauk ekonomicznych, kierownikiem Katedry Integracji Europejskiej i Marketingu Międzynarodowego na Politechnice Łódzkiej. Specjalizuje się w problematyce zarządzania marketingowego w przedsiębiorstwie (również w kontekście procesów integracyjnych, kreowania wartości dla klienta i interesariuszy firmy). Jest autorem około 250 publikacji, w tym trzech autorskich monografii oraz czterech współautorskich. Odbył 11 staży zagranicznych na uczelniach w Wielkiej Brytanii, Portugalii, we Włoszech. Kierował projektami naukowo-badawczymi finansowanymi ze źródeł zewnętrznych, w tym zagranicznych. Jest członkiem Międzynarodowej Sieci badawczej ERECO-PGV, Międzynarodowej Grupy Naukowo-Badawczej ODYSSEE oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Marketingu i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Za monografię pt.: Marketing relacji, Wyd. C H Beck, Warszawa 2004, otrzymał nagrodę indywidualną Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji:


 Aleksy Pocztowski s

prof. dr hab. Aleksy Pocztowski

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Profesor nauk ekonomicznych (2001). Kierownik Katedry Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Dziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych (2002-2008) i Prorektor ds. nauki (2012-2020).
Członek Prezydium Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN. Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN.
Zainteresowania naukowo-badawcze: strategiczne, międzynarodowe, zrównoważone ZZL, zarządzanie talentami, zarządzanie efektywnością pracy, architektura funkcji HR, przywództwo, zarządzanie różnorodnością.
Autor, współautor i redaktor naukowy ponad 300 publikacji oraz 75 recenzji profesorskich, habilitacyjnych i doktorskich. Promotor w 17 zakończonych przewodach doktorskich.
Przewodniczący Rady Programowej i członek Kolegium Redakcyjnego czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi; członek Editorial Board czasopisma Journal for East European Management Studies (JEEMS) oraz Entrepreneurial Business and Economics Review (EBER), Redaktor naczelny czasopisma Krakow Review of Economics and Management / Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Stypendysta Deutscher Akademischer Austausch Dienst oraz Volkswagen Stiftung.


 Popek s

profesor dr hab. Stanisław Popek

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Profesor nauk społecznych, doktor habilitowany nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa. Członek Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej UEK.
Od października 2020 – Zastępca przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości UEK. Od września 2021 – dyrektor Szkoły doktorskiej UEK. Autor i współautor 265 prac naukowych z zakresu nauk o jakości żywności i zarządzania jakością. Odbył staże naukowe w University Colege Southeast Norway (Buskerud and Vestfold University College, Lviv State Academy of Finance; Faculty of Economics University of Applied Sciences, Vilnius. 


 ewa rudawska s

profesor dr hab. Edyta Rudawska

Uniwersytet Szczeciński

Profesor marketingu i kierownik Katedry Marketingu Uniwersytetu Szczecińskiego. Obecnie pracuje jako profesor wizytujący w Washington College (USA) i Leeds Beckett University (Wielka Brytania). Jej badania koncentrują się na zarządzaniu relacjami z klientami, wartości klienta, marketingu zrównoważonym i zarządzaniu marketingowym. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie badawcze i dydaktyczne w marketingu. Wiele jej badań przeprowadzono w ścisłej współpracy z wiodącymi badaczami w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Publikowała w czołowych czasopismach, takich jak British Food Journal czy Journal of Business and Industrial Marketing. Jest autorką książki: Sustainability Marketing Concept in European SMEs. Insights from the Food&Drinks Industry, Wydawnictwo Emerald 2018, Wielka Brytania. Jest członkiem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN oraz współzałożycielką i wiceprezesem Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu. Brała udział w stażach dydaktycznych i badawczych na Cyprze, w Wielkiej Brytanii i USA. Była profesorem wizytującym na Guangdong University of Foreign Studies (Chiny), Uniwersytecie Kelaniya (Sri Lanka), Uniwersytecie w Jaen (Hiszpania). W 2010 roku otrzymała nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego za najlepszą rozprawę habilitacyjną, a w 2019 roku została nagrodzona przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. Pełni funkcję Editorial Board Member czasopisma “Journal of Creating Value”, SAGE Publications (indeksowane w WOS i na liście czasopsim międzynarodowych ABS) oraz associate editora w „Central European Management Journal”. Jest recenzentem i ekspertem Narodowego Centrum Nauki. Jest także ekspertem CNGR – The National Committee of Research Guarantors utworzonego przez włoskie Ministerstwo Edukacji, Uniwersytetów i Badań Naukowych (MIUR). W 2024 roku została powołana na Członka Rady Doradczej Kotler Impact Poland.


 

profesor dr hab. Agnieszka Sitko-Lutek

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

 


profesor dr hab. Beata Skowron-Mielnik

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wykładowczyni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Przewodnicząca Rady Awansów Naukowych UEP, specjalistka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Obszary zainteresowań naukowych to w szczególności organizacja pracy, praca hybrydowa, elastyczny czas pracy, zarządzanie kompetencjami, zarządzanie różnorodnością. Autorka niespełna 100 publikacji naukowych, promotor ponad 500 prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktorskich. Kierownik studiów podyplomowych: „Zarządzanie przedsiębiorstwem”, „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, „Specjalista HR”. Koordynator specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi i modułów HR na studiach MBA. Członek PTE i Polskiego Stowarzyszenia HR. Przewodnicząca Rady Programowej Executive MBA i członek Rady Edukacji Menedżerskiej UEP. Była stypendystka DAAD na Uniwersytecie Ludwika-Maximiliana w Monachium.

Więcej informacji:

 


 Agnieszka Sopinska s

profesor dr hab. Agnieszka Sopińska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Profesor nauk społecznych, zatrudniona na stanowisku profesora w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w Instytucie Zarządzania, w Katedrze Zarządzania Strategicznego. Zastępca Redaktora Naczelnego Kwartalnika „Organizacja i Kierowanie”, wcześniej wieloletni Redaktor Tematyczny tego kwartalnika z zakresu zarządzania strategicznego i zarządzania wiedzą. Jej zainteresowania badawcze obejmują różnorodne aspekty zarządzania strategicznego, zarządzania innowacjami oraz zarządzania wiedzą.

Więcej informacji:

 


profesor dr hab. inż. Seweryn Spałek

Politechnika Śląska

Profesor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości. Stopień naukowy doktora habilitowanego nauk ekonomicznych uzyskał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, natomiast doktorat z zarządzania oraz studia magisterskie/inżynierskie (AEiI) ukończył na Politechnice Śląskiej. Od ponad trzydziestu lat zajmuje się problematyką doskonalenia działalności projektowej i procesowej przedsiębiorstw. Dzięki prowadzonym przez siebie badaniom i uczestnictwu w zespołowych projektach naukowych jest autorem i współautorem wielu publikacji o zasięgu międzynarodowym. Wystąpił na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych w Europie, USA i Azji (m.in. na University of Cambridge, Berkley University of California oraz na Globalnych Kongresach Project Management Institute). Jest członkiem Rady Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości oraz krajowych i zagranicznych stowarzyszeń naukowych, m.in. Academy of Management (AOM), Project Management Institute (PMI) oraz International Project Management Association (IPMA). Należał do Rady Dyrektorów Société Européenne pour la Formation des Ingénieurs (SEFI) – europejskiego stowarzyszenia utworzonego przez uczelnie, społeczność nauczycieli akademickich i studentów oraz organizacje i firmy z 47 krajów, propagującego m.in. nowatorskie metody nauczania w szkolnictwie wyższym.

Więcej informacji:

  


profesor dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

 Profesor nauk ekonomicznych, zatrudniona na Wydziale Zarządzania. Jest autorką ponad 200 publikacji w języku polskim i angielskim. Zaangażowana w realizację wielu projektów naukowo-badawczych w roli wykonawcy i kierownika. Specjalizuje się w szczególności w badaniach z zakresu zarządzania strategicznego oraz metodyki badań naukowych. Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów (2016-2019), od 2019 Dziekan Wydziału Zarządzania UE we Wrocławiu, a od 2022 prorektor ds. badań i kadry akademickiej. W roku 2023 otrzymała tytuł honorowy honoris causa Akademii WSB.

Więcej informacji:

    


dr hab. Piotr Wachowiak

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, dyrektor Instytutu Zarządzania. Wiceprzewodniczący Komitetu Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

Od 28 lat ma związki z praktyką gospodarczą pracując na stanowiskach kierowniczych w różnych organizacjach. Był m.in. zastępcą dyrektora Zarządu Domów Komunalnych Warszawa-Śródmieście, Dyrektorem Wydziału Budynków Komunalnych Urzędu Gminy Warszawa-Centrum oraz zastępcą dyrektora Zarządu Dzielnicy Żoliborz – członkiem Zarządu Dzielnicy,  Kanclerzem SGH, Prodziekanem Kolegium Zarządzania i Finansów SGH, Prorektorem ds. nauki i zarządzania SGH.

Specjalizuje się w problematyce: zarządzania ludźmi w organizacji oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzi badania naukowe na temat: polityki personalnej w przedsiębiorstwach działających w Polsce, negocjacji, pomiaru kapitału intelektualnego przedsiębiorstw, zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwach oraz społecznej odpowiedzialności biznesu 


dr hab. Zygmunt Waśkowski

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Dyrektor Instytutu Marketingu, Kierownik Katedry Strategii Marketingowych. Współzałożyciel, a obecnie Prezes Zarządu Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.

Problematyka naukowo-badawcza: zarządzanie i marketing w sporcie, strategie marketingowe przedsiębiorstw, zarządzanie relacjami, wartość dla klienta, marketing doświadczeń, marketing organizacji non-profit. Autor ponad 120 publikacji z tego zakresu.

Więcej informacji:

 


 

profesor dr hab. Czesław Zając

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


profesor dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska

Politechnika Łódzka

Przewodnicząca Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN, profesor nauk ekonomicznych, dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, dyrektor Instytutu Zarządzania oraz kierownik dyscypliny „Nauki o zarządzaniu i jakości” na PŁ. Specjalizuje się w problematyce zarządzania strategicznego, komercjalizacji i waloryzacji wiedzy. Jest autorką i współautorką ponad 170 publikacji naukowych w języku polskim i angielskim, w tym kilku monografii oraz czterech podręczników. Bierze udział i kieruje wieloma projektami badawczymi, w tym finansowanymi przez Narodowe Centrum Nauki. Odbyła staże naukowe na uniwersytetach w Europie (w Wielkiej Brytanii, Francji, Portugalii, na Słowacji i we Włoszech). Trzykrotna laureatka konkursu Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN na najlepsze prace naukowe. Jest członkiem Strategic Management Society, Academy of Management oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Oddział w Łodzi.

Więcej informacji:

    


Profesor dr hab. Maciej Zastempowski

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Profesor nauk społecznych. Pracuje na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarzadzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierując Katedrą Zarządzania Przedsiębiorstwem. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się wokół problematyki zarządzania innowacyjnością współczesnych przedsiębiorstw. Od lat związany jest z nurtem określnym jako szkoła zasobowa, w którym realizował liczne krajowe i międzynarodowe projekty badawcze. Jest autorem i współautorem szeregu publikacji naukowych oraz członkiem polskich i zagranicznych stowarzyszeń naukowych.

Więcej informacji:

    


dr hab. Bernard Ziębicki

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Dziekan Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości, kierownik Katedry Metod Organizacji i Zarządzania, redaktor tematyczny z zakresu metod i koncepcji zarządzania oraz teorii organizacji i zarządzania kwartalnika naukowego „Organizacja i Kierowanie”, redaktor tematyczny z zakresu zarządzania dwumiesięcznika naukowego „Zaszyty Naukowe. Cracow Review Economics and Management”, autor i współautor ponad 180 publikacji naukowych w formie monografii, artykułów i materiałów konferencyjnych, dotyczących problematyki: metod organizacji i zarządzania, nowych koncepcji zarządzania, efektywności organizacyjnej, systemów wynagrodzeń, zarządzania informacjami. 

Więcej informacji: